O nas

Im starsze się stajemy, tym bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zdrowie, dbanie o swoje ciało, umysł a także otaczający nasz świat. Z myślą o tym powstało HealthyBE, które ma ułatwić holistyczne podejście do życia. Znajdziesz u nas marki, którym ufamy i używamy na co dzień, a także nasze własne produkty, które stworzyłyśmy z myślą o tym jak być świadomym konsumentem. Podczas tworzenia naszego sklepu przyświecały nam dwie idee:

Zdrowy tryb życia - jak najprościej, a przy tym – jak najprzyjemniej.

Dlatego też oferujemy zdrową i smaczną żywność, która ułatwi Tobie utrzymanie odpowiedniego poziomu energii, kosmetyki o naturalnym i bezpiecznym składzie, a także suplementy, probiotyki i superfoods, które świetnie uzupełnią Twoją dietę.

Skomponowałyśmy także zestawy promocyjne zawierające produkty, które wspaniale do siebie pasują, a ich działanie doskonale się uzupełnia. Pokazujemy, że dbałość o zdrowie warto traktować holistycznie. W dodatku, z naszą pomocą może to być nie tylko skuteczne, ale również proste i przyjemne.

Ekologiczne prowadzenie sklepu – zminimalizowany wpływ na środowisko naszej planety.

Oferowane przez nas produkty mają w większości składniki pochodzenia naturalnego i wytwarzane są metodami ekologicznymi. Stawiamy sobie za priorytet ograniczanie zanieczyszczeń związanych z dostarczaniem Waszych zamówień: zachęcamy do wybierania dostawy do paczkomatu oraz nigdy nie używamy do pakowania plastiku, wybierając zamiast niego papier – dużo łatwiejszy w recyklingu. Proponowane przez nas pakiety to również idea z gruntu ekologiczna, która pozwala w jednej paczce zamówić wszystko, co potrzebne do zrealizowania konkretnych celów związanych ze zdrowym trybem życia: produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy oraz eko akcesoria.

HealthyBE to rodzinne przedsięwzięcie. Jesteśmy pięcioma siostrami i od zawsze marzyłyśmy o wspólnym biznesie, w którym każda z nas będzie miała swój indywidualny wkład. Stąd też pomysł na zdrową żywność i suplementy pochodzący od Ani, na starannie dobraną kawę i herbatę od ich miłośniczek Doroty i Marty, na eko gadżety od Uli i inspirowane dalekimi zakątkami świata kosmetyki zaproponowane przez Kasię. Razem chcemy dzielić się z Wami nie tylko naszymi ulubionymi produktami z Polski i ze świata, ale też poradami i ciekawostkami dotyczącymi ekologii i zdrowego trybu życia, które znajdziecie na naszych mediach społecznościowych oraz blogu. Wybierzmy się razem w podróż życia świadomego, zdrowego i pełnego przyjemności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium